kurumsal

IZOFOX Su Yalıtım malzemesinin formülü, 2012 yılında yaklaşık iki yıllık ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda hiçbir ürünün taklit edilmemesi prensibinden yola çıkılarak su sızıntılarının nedenleri ve çözümleri üzerinde yapılan deneyler ile problemi kaynağında çözebileceğimiz prensibini benimsedik.

IZOFOX tamamen doğal ve yerli üretimdir. Farklı türlerini geliştirmek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bulduğumuz yeni ürünleri bu siteden sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Su yalıtımında yeni nesil bir ürün olan IZOFOX çift komponentli, solventsiz, özel reçine ve tamamen doğal katkı malzemeleri ile reçetelendirilmiş, UV dayanımlı, elastiki bir yapıya sahip, kayma yapmayan, kolay sürülebilen su izolasyon malezemesidir.

Bu tip sürme su izolasyon malzemeleri ülkemize yurt dışından getirilmekte ve önemli miktarda döviz çıkışına sebep olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Teknik açıdan üst düzey donanıma ulaşmayı hedefleyen, ihtiyaç çözümlerinde her türlü bilgi birikimine sahip, bilimselliğe ulaşmada sınır tanımayan, paylaşım ve özveride üstün meziyetlere sahip, evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen, doğaya saygılı ürün çeşitleri üretmektir.